Angielski online

Angielski online
0 kursant

Angielski online

Zastanawiasz się nad nauką angielskiego? Angielski online to alternatywny sposób nauki języka w obecnym czasie. Mając świadomość, że przyszłość nadal jest niepewna, dlaczego nie wypróbować lekcji online z użyciem zoomu, aby przekonać się, jak łatwe i zabawne to może być. Nie wiesz, od czego zacząć? Najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z kursów online w naszej szkole językowej. To świetny sposób dla osób, które cenią sobie lekcje w ciszy własnego domu, bez marnowania czasu na dojazdy.

Nasze 25-letnie doświadczenie w nauczaniu języków pozwala nam tworzyć kursy dopasowane do  potrzeb oraz oczekiwań studenta. Zapewniamy kursy przez Internet, zgodne z kompleksową ofertą naszych zajęć. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych szkół językowych na Śląsku, która dysponuje doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrą native speakerów.

Nie daj się zwieść silnie promowanym szkołom, które kładą nacisk na lekcje online jako lekarstwo na Covid 19. Sytuacja ostatnich miesięcy pokazała nam że, tylko doświadczeni nauczyciele naprawdę dają zajęciom grupowym to co najlepsze, czyli różnorodne narzędzia edukacyjne aby zmotywować swoich studentów.

Ciaran

Ciaran

Native speaker z Irlandia
Alex

Alex

Native speaker z Anglii
Peter

Peter

Native speaker z Anglii
Will

Will

Native speaker z RPA

Zapisz się

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

zł81.00

Leave a Reply

Your email address will not be published.