User Avatar

Kurs języka angielskiego w Anglii w Londynie Copy

14 Days
All levels
0 lessons
0 quizzes
1 student

WYJAZDOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

TERMIN 16.06.2022 – 30.06.2022

CENA: £ 1300 + 1750 zł

West London English School to prywatna, rodzinna szkoła, akredytowana przez British Council, oferująca najwyższej jakości kursy w przystępnych cenach, z wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałymi standardami nauczania. WLES oferuje możliwość cieszenia się wyjątkową nauką języka w zrelaksowanym, przyjaznym i ciepłym środowisku.

Letni kurs angielskiego dla dzieci w wieku 12-17 lat.

Szkoła WLES to pełna akcji przygoda edukacyjna dla młodych uczniów, która daje im najlepszą szansę na dobrą zabawę i naukę podczas pobytu w Londynie. Kurs stanowi idealne połączenie komunikatywnych lekcji angielskiego oraz wycieczek, aby stworzyć ekscytujące i niezapomniane lato, doświadczając brytyjskiego życia i nawiązując nowe międzynarodowe przyjaźnie.

Program został tak opracowany, aby umożliwić uczniom używanie języka angielskiego doskonaląc wyobraźnię i kreatywność w pracy nad projektem, dyskusjach na zajęciach i zabawach. Uczniowie będą uczyć się i ćwiczyć nowy język w sposób dynamiczny przez muzykę, wideo, wizualizacje i technologię.

Cele kursu:

 • Rozwijanie i doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, zwłaszcza płynności wypowiedzi i wymowy
 • Ćwiczenie umiejętności słuchania, aby pomóc zrozumieć i reagować na rzeczywiste sytuacje
 • Budowanie pewności siebie podczas używania języka angielskiego
 • Rozwijanie kreatywności i wyobraźni
 • Zwiększanie zasobów słownictwa w szerokim zakresie tematów, takich jak wakacje, sport, technologia, przyroda, jedzenie i napoje, transport itp.

Cena zawiera:

 • 15 godzin ogólnego angielskiego na tydzień (3 godziny 60 min każdego dnia)
 • 5 popołudniowych wycieczek tygodniowo 
 • Opcjonalne wycieczki dostępne w weekendy (mogą być dodatkowo płatne)
 • Materiały szkoleniowe
 • Test kwalifikacyjny
 • Dostęp do Wi-Fi
 • Opiekę lidera grupy podczas całego kursu
 • Dostęp do systemu e-learningu rozpoczynającego się od daty rejestracji i trwającego przez cały kurs oraz 3 miesiące po zakończeniu kursu.
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zakwaterowanie w Rodzinie goszczącej z wyżywieniem
 • Przelot samolotem do i z Anglii
 • Transfer z i na lotnisko w Anglii
 • Travelcard – bilet na wszystkie środki transportu po Londynie
 • Ubezpieczenie

 

Przykładowe wycieczki popołudniowe:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Covent Garden Street Art tour – East London Shakespeare’s Globe Theater + Tate Modern + Millenium Bridge + St Paul’s Cathedral London Dungeon Marble Arch + Picnic in Hyde Park
2 Westminster + Southbank Camden Market + Camden Stables + Abbey Road The Old Bailey London Eye Sky Gardens
3 Piccadilly Circus + Leicester Square + M&M’s shop + Trafalgar Square + Lego Shop Tower of London + Tower Bridge + the Monument The V&A Create! Young People’s events The London Bridge Experience Emirates Airline Cable Car + Greenwich
4 Oxford Street + Apple Store + Carnaby St Buckingham Palace + St James’s Park + Westminster Abbey Science Museum Wembley, Chelsea or Arsenal Stadium visit Young Creatives at the Roundhouse

Inne atrakcje:

Regent’s Park, London Zoo, Primrose Hill, Harry Potter Tour, King’s Cross/St Pancras, Go Karting, Mme Tussaud’s, Natural History Museum, Sherlock Holmes Museum, Escape Room, wyjście do kina, Westminster Abbey, Notting Hill

Rodzina Goszcząca

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej może wahać się od całkowicie wciągającego doświadczenia rodzinnego do bardzo podstawowego wynajmu pokoju.

Zanurzając się w doświadczeniu rodzinnym student mieszka, je i spędza dużo czasu z gospodarzem i jego rodziną. Często jest zapraszany na imprezy rodzinne, wyjścia do restauracji, wizyty w parkach rozrywki i inne atrakcje.

Dzielnica Ealing

Ealing znajduje się w sercu zachodniego Londynu i jest trzecią co do wielkości dzielnicą.

Ealing Broadway ma wszystkie zalety małego miasteczka ze wspaniałą atmosferą i ma wszystkie zalety bycia blisko centrum Londynu, dzięki doskonałym połączeniom komunikacyjnym.

Niezależnie od twoich zainteresowań, znajdziesz coś dla siebie.

Zakupy

W centrum dzielnicy znajduje się centrum handlowe Ealing Broadway. Niedaleko znajduje się także Westfield London, światowej sławy Portobello Road Market i The London Designer Outlet.

Sport

Ealing ma niezliczone lokalne kluby sportowe: badminton, kajakarstwo, krykiet, golf, tenis, piłka nożna i pływanie… W okolicy jest także wiele siłowni.

Okolica

Walpole Park jest tuż za progiem WLES. Kyoto Garden to idylliczna miesce w Holland Park,

15 minut od stacji Ealing Broadway, jedno z najbardziej malowniczych miejsc do

wypoczynku lub gry w szachy na gigantycznej szachownicy.

 

Restauracje

W Ealing możesz jeść jak na całym świecie! Są tu niezależne restauracje oferujące kuchnię z Tunezji, Japonii, Hiszpanii, Grecji, Tajlandii, Wietnamu i Włoch! Znajdują się tu też niezależne kawiarnie, takie jak Farm W5 ze wspaniałą żywnością organiczną i bajeczną kawą…

Centrum Londynu

Szkoła znajduje się tylko 30 minut od centrum Londynu z jego wspaniałymi teatrami, muzeami, parkami i życiem nocnym. Londyn jest najlepszym miastem do nauki, odkrywania i tworzenia niezapomnianych wspomnień na całe życie z nowymi, międzynarodowymi przyjaciółmi.

https://www.madametussauds.com/london/en/

https://www.nhm.ac.uk/

https://www.wbstudiotour.co.uk/

http://www.sherlock-holmes.co.uk/

https://www.westminster-abbey.org/

https://www.zsl.org/zsl-london-zoo

https://en.wikipedia.org/wiki/Notting_Hill_(film)

https://en.wikipedia.org/wiki/Primrose_Hill