kurs języka angielskiego na Malcie

kurs języka angielskiego na Malcie
0 kursant

Kurs Języka angielskiego na Malcie

Kurs języka angielskiego na Malcie termin: wczesny lipiec

Kurs dla dzieci, młodzieży i dorosłych: 12 lat +                    
Kurs rodzinny: rodzice z dziećmi 6 lat +                   

Kurs języka angielskiego na Malcie jest wspaniałą okazją do pobytu na wyspie na Morzu Śródziemnym pomiędzy Sycylią, a Afryką Północną. Spełnia ona idealnie wszystkie oczekiwania turystów. Czekają tu na nich słoneczne dni, przejrzyste morze, poprzecinane rozpadlinami wybrzeża, okazałe budowle historyczne, gościnność tutejszych mieszkańców oraz bogata oferta sportów wodnych. Temperatura wody zapewnia komfort pływania, a wyjątkowa przejrzystość pozwala dokładnie przyglądać się życiu podwodnego świata.

Panowanie Królestwa Brytyjskiego przez prawie 200 lat spowodowało, że Malta stała się państwem anglojęzycznym, a co za tym idzie idealnym miejscem do nauki tego języka. Połączenie tych wszystkich cech –  języka, historii i gwarantowanej pogody, czyni Maltę bardzo atrakcyjnym miejscem wakacyjnego, wyjazdowego kursu języka angielskiego.

Eurocentres, z ogólnoświatową siecią biur i agentów, przyjmuje ok. 13 000 studentów rocznie do swoich szkół w Europie, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Południowej Afryce i Japonii. Jednocześnie pozostaje przywiązana do swojego pierwotnego celu, jakim jest nauczanie języków w sposób bardzo dobry i zapewnienie wysokich standardów usług swoim klientom. Szkoła Eurocentres znajduje się w miejscowości Msida, położonej 15 minut autobusem do stolicy Malty, Valetty.

Grupowy Wyjazdowy Kurs Języka Angielskiego na Malcie to doskonały sposób na pożyteczne spędzenie wakacji!

Kurs języka angielskiego – 40 godzin lekcyjnych w szkole akredytowanej przez Maltańskie Ministerstwo Edukacji zakwaterowanie w rodzinie maltańskiej z pełnym wyżywieniem – pełne zanurzenie w języku na codzień. Ciekawy program rekreacyjny – zorganizowany czas popołudniami i wieczorami. Bogaty program krajoznawczy – wycieczki całodniowe (w tym Valletta) i popołudniowe do najciekawszych miejsc na Malcie.

http://eurocentres-malta.com/

http://popeyemalta.com/

http://www.splashandfunmalta.com/

http://www.malta.com/en

Nauzyciele

Program kursu jest pusty

Nauczyciel

zł5,000.00