kursy dla firm

60 minutes
All levels
0 lessons
0 quizzes
2 students

Kursy dla firm prowadzone na terenie firmy, zarówno przez lektorów polskich jak i ‘native speakerów’.
Program, długość i częstotliwość zajęć dostosowane są do potrzeb firmy.

Grupy od 1 – 8 osób.

Możliwe są kontrakty zarówno krótko- jak i długoterminowe, niezależne od tradycyjnych terminów semestrów czy roku szkolnego.

Program:

Kurs opracowany na wszystkich poziomach językowych od A1 do C2 w zależności od zaawansowania grupy.

Możliwość wprowadzenia słownictwa Business English lub opracowanie całej struktury kursu na wyższych poziomach zaawansowania.

Praca na autentycznych tekstach łączących interesujące treści z faktami z zakresu kultury, życia codziennego itp. zaadaptowanych z brytyjskich gazet, czasopism oraz z portali informacyjnych, mające na celu poszerzanie słownictwa oraz rozwijanie sprawności czytania ze zrozumieniem.

Bogaty wybór ciekawych tekstów umożliwiających rozwijanie sprawności rozumienia ze słuchu.

Słuchanie płyt CD z oryginalnymi nagraniami, w których wypowiadają się osoby posługujące się różnymi regionalnymi odmianami języka z naturalnymi odgłosami otoczenia. Segmenty poświęcone gramatyce obejmujące wszystkie ważne zagadnienia gramatyczne.

Sekcje rozwijające umiejętność pisania zawierające ćwiczenia i szczegółową analizę wypracowań oraz modele wszystkich typów wypowiedzi pisemnych. Duży nacisk na komunikację, całe zajęcia prowadzone są w języku obcym, w większości przypadków przez Native Speakera.

Rozmowy prowadzone na różne interesujące tematy, prowadzące do rozwijania słownictwa jak i łatwości wypowiadania się.

Alex

Alex

Native speaker z Anglii
Will

Will

Native speaker z RPA

Zapisz się